Jdi na obsah Jdi na menu
 


Sportovní hry Hvězda 2016

Dobrý den,

v sobotu 3.9.2016 jsme zavítali opět po roce do Prahy, na sportovní hry Hvězda. laughJednalo se o 34. ročník Memoriálu Zdeňky Hanákové sportovního setkání (nejen) vozíčkářů.

Hvězda 2016 přivítala 10 soutěžících z Plzně včetně pana řidiče Z. Zavadila.
Příjemná atmosféra, hezké počasí a chuť sportovat vyneslo Plzeňákům 1 zlatou yes,1 stříbrnou yes a 2 bronzové medaile yes, a samozřejmě další dárky pro všechny závodníky. Zazpíval nám p. Viktor Sodoma a ocenění předával olympionik p. Imrich Bugár. Shlédli jsme vystoupení asistenčních psů pro zdravotně postižené občany. Kulturní zpestření nám dále obstaral mladý a šikovný kouzelník, obzvláště děti si přišli na své. Občerstvení pro všechny závodníky bylo  velmi dobře zajištěno.

Děkujeme tímto Odboru sociálních služeb Magistrátu města Plzně pí. Aleně Hynkové, pí. Jarmile Srbkové, dále panu Mrázovi z PMHD, za pomoc při organizaci dopravy a panu řidiči Zděnku Zavadilovi za profesionální winkpřístup. Plně se nám věnoval, pomáhal, fotil a povzbuzoval naši touhu po vítězství.Bezproblémová jízda přispěla k veliké pohodě. Velice děkujeme a moc chválíme. Věříme, že se zase příští rok vrátíme na další ročník Hvězdy 2017.

Za účastníky sportu zdar zdraví Anna Stejskalová smiley heart